středa 4. listopadu 2009

Strategie O2 mě nebaví

Dnes mě dvakrát zastavili pouliční prodejci mobilních operátorů. Bohužel v mém případě narazili na někoho, kdo je do problému zasvěcen a ukecat se nenechá.

První setkání bylo v Táboře před Střední zemědělskou školou. Zastavila mě slečna, tak o půl metru menší než já a že má pro mě výbornou nabídku. Nejprve se zeptala jakého používám mobilního operátora. Odpověděl jsem T-Mobil a ona že má pro mě výbornou nabídku. Kolik platím měsíční paušál? Pustil jsem tedy uzdu svému hereckému umu a začal jsem ze sebe dělat zaměstnance firmy (s brašnou s notebookem to nebyl zas takový problém :-) ). Já mám služební mobil, takže platím jen 10% nákladů a zbytek platí zaměstnavatel. Ona se stále nedala odbýt a tak se zeptala kolik to je přesně? Já odvětil 10% z 226 Kč, takže 22,60 Kč. Jo tak to vám tedy nic nenabídnu.

Druhou slečnu jsem potkal v OD Dvořák. Byla mi sympatičtější a tak jsem si na nic nehrál :-). Začala, jestli už mi dneska dal někdo dárek, já že ne, ona mi hned dala do rukou obálku se SIM kartou a začala se ptát, kolik platím paušál a zda mi stačí. Odvětil jsem po pravdě, že 181 Kč a že mi stačí. Ona tak to bych vás asi s mým tarifem za 250 Kč, 150 volnýma minutami a SMS do O2 zdarma nepřesvědčila. Odvětil jsem že ne, že u nás O2 má stejně špatný signál, vrátil SIM kartu, rozloučil se a šel.

Tento postup doporučuji všem, kteří se pro tento paušál nerozhodli předem a i těm doporučuji vše podepsat raději v prodejně než na ulici.

update:
Po dopsání článku jsem potka obchodníky z obou skupin ještě jednou, ale to už jsem byl s jejich odbavováním rychlejší a hlavně jsem měl v hlavě další důvody, jak argumentovat proti nim (již uzavřená smlouva a nevyužil bych vše co mi nabízí).

Žádné komentáře:

Okomentovat